Hilšer Theodor (Kamenná u Příbrami 1866 - 1930 Praha)
Dívka u potoka, signováno vpravo dole T. Hilšer, olej/karton, 70 x 50,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |